przejdź do Sochaczew.pl
284991 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XII kolejce

Wyniki XII kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 27.01.2019

ZSR CKU Sochaczew – UKS Siatkarz Stare Babice 1:3 (15:25, 22:25, 25:20, 26:28)

ZSR CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Wojciech Socha, Sławomir Grzelak, Maksymilian Supera, Bernard Kacprzak, Bartłomiej Kacprzak, Marcin Zwierz, Piotr Mydlak

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Paweł Zackiewicz, Michał Grzeszkowski, Michał Góralski, Kamil Rusak, Piotr Łuczak

 

Zawodnikiem meczu został Kamil Rusak (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Volley Sochaczew – Volley Team Płock 3:2 (20:25, 26:24, 17:25, 25:17, 15:12)

Volley Sochaczew: Robert Gajda, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Maciej Nowicki, Dawid Grochowski, Karol Kaźmierczak, Jacek Raczkowski

Volley Team Płock: Damian Mielczarek, Paweł Jankowski, Piotr Domański, Patryk Szulecki, Robert Myzia, Patryk Jóźwiak, Adam Hejcelman

 

Zawodnikiem meczu został Krzysztof Rąg (Volley Sochaczew)

 

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – KS Piast Feliksów 0:3 vo (0:25, 0:25, 0:25)

 

SRS Most Wyszogród – Teresin 3:1 (25:22, 25:18, 21:25, 26:24)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Jerzy Jędrzejak, Emil Jasiński, Piotr Błaszczyk, Mariusz Pakuła

Teresin: Patryk Mostek, Kamil Kaczmarek, Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Piotr Czaplicki, Dominik Wieczorek, Konrad Kierzkowski

 

Zawodnikiem meczu został Radosław Pachelski (SRS Most Wyszogród)

 

Tabela po XII kolejce 

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

10

27

29:7

4,14

880:728

1,21

2.

SRS Most Wyszogród

11

20

23:19

1,21

950:864

1,10

3.

Wolne Elektrony

10

17

19:18

1,05

777:811

0,96

4.

Volley Team Płock

10

16

18:17

1,06

678:776

0,87

5.

KS Piast Feliksów

11

16

21:22

0,95

908:886

1,02

6.

Volley Sochaczew

11

14

19:23

0,83

931:951

0,98

7.

ZSR CKU Sochaczew

11

13

18:22

0,82

884:795

1,11

8.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

10

12

16:22

0,73

784:873

0,90

9.

Teresin

10

6

11:24

0,46

712:820

0,87

 Zawody sędziował Piotr Kosiacki.

A A A
27.01.2019
godz.14:48
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość