przejdź do Sochaczew.pl
261623 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po XI kolejce

Wyniki XI kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 19.01.2019

Volley Team Płock – SRS Most Wyszogród 0:3 vo 0:25, 0:25, 0:25)

 

Wolne Elektrony – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (25:15, 25:14, 25:22)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Jakub Rykała, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Antoni Gołębiowski

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Mateusz Koźniewski, Dominik Chojnacki, Marek Trembiński, Daniel Bigos, Piotr Grabarski, Piotr Żelazko

 

Zawodnikiem meczu został Jakub Rykała (Wolne Elektrony)

 

KS Piast Feliksów – Volley Sochaczew 3:1 (25:17, 25:15, 19:25, 25:22)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Grzegorz Podenas, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz, Łukasz Ostrowski

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Adam Cierebiej, Krzysztof Rąg, Jakub Stasiak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Łukasz Bartosiewicz, Dawid Grochowski

 

Zawodnikiem meczu został Grzegorz Podenas (KS Piast Feliksów)

 

Teresin – ZSR CKU Sochaczew 0:3 (16:25, 14:25, 22:25)

Teresin: Krystian Woźnicki, Robert Stańczak, Robert Woźniak, Maciej Wójcik, Piotr Czaplicki, Leszek Niedziński

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Maksymilian Supera, Wojciech Socha, Piotr Mydlak, Patryk Kowalski, Kamil Dorodziński, Cezary Michalski, Marcin Zwierz, Sławomir Grzelak, Bartłomiej Kacprzak, Marcin Gawroński, Łukasz Smędowski

 

Zawodnikiem meczu został Wojciech Socha (ZSR CKU Sochaczew)

 

Tabela po XI kolejce

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

9

24

26:6

4,33

782:640

1,22

2.

SRS Most Wyszogród

10

17

20:18

1,11

853:775

1,10

3.

Wolne Elektrony

10

17

19:18

1,05

777:811

0,96

4.

Volley Team Płock

9

15

16:14

1,14

575:673

0,85

5.

ZSR CKU Sochaczew

10

13

17:19

0,89

796:697

1,14

6.

KS Piast Feliksów

10

13

18:22

0,82

833:886

0,94

7.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

9

12

16:19

0,84

784:798

0,98

8.

Volley Sochaczew

10

12

16:21

0,77

828:848

0,98

9.

Teresin

9

6

10:21

0,48

623:723

0,86

 Zawody sędziował Daniel Gruszczyński

A A A
19.01.2019
godz.14:35
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość