przejdź do Sochaczew.pl
275265 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po I rundzie

Wyniki IX kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 22.12.2018

UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Płock 3:0 (25:21, 26:24, 25:19)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Michał Góralski, Mikołaj Gojdź, Krzysztof Ostapski, Krzysztof Twardowski, Przemysław Szmyd, Artur Sadlakowski.

Volley Team Sochaczew: Paweł Jankowski, Damian Mielczarek, Bartłomiej Jankowski, Adam Hejcelman, Piotr Domański, Przemysław Kowalski, Patryk Jóźwiak, Jarosław Sulkowski.

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Volley Sochaczew – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 3:1 (23:25, 25:15, 29:27, 32:30)

Volley Sochaczew: Krzysztof Mamcarz, Robert Gajda, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Jakub Stasiak, Damian Rąg, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski, Jacek Raczkowski.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Daniel Bigos, Marek Trembiński, Dominik Chojnacki, Patryk Gmurczyk, Piotr Grabarski, Daniel Kopycki.

 

Zawodnikiem meczu został Krzysztof Rąg (Volley Sochaczew)

 

SRS Most Wyszogród – Wolne Elektrony 1:3 (23:25, 20:25, 28:26, 14:25)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła.

Wolne Elektrony: Michał Gmurek, Krzysztof Wąsowski, Daniel Markuszewski, Kamil Ziółkowski, Damian Szachowicz, Szymon Mikołajczyk, Jakub Sakowski, Mateusz Rosa.

 

Zawodnikiem meczu został Szymon Mikołajczyk (Wolne Elektrony)

 

ZSR CKU Sochaczew – KS Piast Feliksów 2:3 (19:25, 25:16, 25:23, 18:25, 11:15)

ZSR CKU Sochaczew: Cezary Michalski, Przemysław Woźniak, Wojciech Socha, Bernard Kacprzak, Sławomir Grzelak, Łukasz Smędowski, Kamil Dorodziński, Marcin Zwierz, Maksymilian Supera, Piotr Mydlak

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Mateusz Koperski, Grzegorz Podenas.

 

Zawodnikiem meczu został Wojciech Socha (ZSR CKU Sochaczew)

Tabela po IX kolejce

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosuneksetów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

8

21

23:6

3,83

707:582

1,21

2.

Volley Team Płock

7

15

16:8

2,00

575:523

1,09

3.

Wolne Elektrony

8

14

16:15

1,07

643:685

0,94

4.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

8

12

16:16

1,00

733:723

1,01

5.

SRS Most Wyszogród

8

11

14:17

0,82

681:700

0,97

6.

KS Piast Feliksów

8

10

14:18

0,78

664:710

0,94

7.

Volley Sochaczew

8

9

12:18

0,67

674:695

0,97

8.

ZSR CKU Sochaczew

8

7

11:19

0,58

664:645

1,03

9.

Teresin

7

6

10:15

0,67

513:573

0,89

 Zawody sędziował Krzysztof Kurzepa.

A A A
22.12.2018
godz.08:32
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość