przejdź do Sochaczew.pl
238617 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po VI kolejce

Wyniki VI kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 1.12.2018

 

Volley Sochaczew – ZSR CKU Sochaczew 3:1 (25:18, 25:20, 20:25, 25:16)

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jacek Raczkowski, Krzysztof Mamcarz, Robert Gajda, Dawid Grochowski, Karol Kaźmierczak

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Bernard Kacprzak, Bartłomiej Kacprzak, Maksymilian Supera, Wojciech Socha, Marcin Zwierz, Cezary Michalski, Patryk Kowalski, Kamil Dorodziński

 

Zawodnikiem meczu został Damian Rąg (Volley Sochaczew)

 

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – UKS Siatkarz Stare Babice 3:2 (28:26, 25:27, 16:25, 26:24, 15:12)

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Dominik Chojnacki, Przemysław Raczyński, Mateusz Raczyński, Daniel Kopycki, Daniel Bigos, Piotr Grabarski, Mariusz Mrośkiewicz

UKS Siatkarz stare Babice: Piotr Łuczak, Michał Góralski, Przemysław Szmyd, Artur Sadlakowski, Mikołaj Gojdź

 

Zawodnikiem meczu został Michał Góralski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Wolne Elektrony – Teresin 3:1 (25:12, 25:18, 23:25, 25:22)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Maciej Kenig, Michał Kiełbasa, Mateusz Antoszewski, Jakub Sakowski, Kamil Ziółkowski, Michał Adamczyk

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Robert Stańczak, Karol Sapigórski, Leszek Niedziński, Piotr Czaplicki, Konrad Kierzkowski

 

Zawodnikiem meczu został Jakub Sakowski (Wolne Elektrony)

 

KS Piast Feliksów – Volley Team Płock 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Burzyński, Adam Wiśniewski, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Grzegorz Podenas, Artur Rokicki, Mateusz Ostrowski, Mateusz Koperski

Volley Team Płock: Bartłomiej Jankowski, Adam Hejcelman, Przemysław Kowalski, Piotr Domański, Robert Myzia, Patryk Jóźwiak, Patryk Szulecki

 

Zawodnikiem meczu został Piotr Domański (Volley Team Płock)

Tabela po VI kolejce

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek

setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

Volley Team Płock

6

15

16:5

3,2

511:447

1,14

2.

UKS Siatkarz Stare Babice

5

12

14:5

2,8

456:393

1,16

3.

Wolne Elektrony

5

11

13:8

1,63

488:450

1,08

4.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

5

9

12:9

1,33

472:449

1,05

5.

Teresin

6

6

9:12

0,75

435:482

0,90

6.

Volley Sochaczew

6

6

8:14

0,57

481:500

0,96

7.

KS Piast Feliksów

5

5

7:12

0,58

398:434

0,92

8.

SRS Most Wyszogród

5

5

7:13

0,54

423:452

0,94

9.

ZSR CKU Sochaczew

5

3

5:14

0,36

383:440

0,87

Zawody sędziowała Zuzanna Kalińska

A A A
01.12.2018
godz.16:30
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość