przejdź do Sochaczew.pl
238625 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po IV kolejce

Wyniki IV kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 18.11.2018

Volley Sochaczew – Teresin 3:1 (25:21, 23:25, 25:17, 25:15)

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Krzysztof Rąg, Tomasz Walczewski, Krzysztof Mamcarz, Robert Gajda, Jacek Raczkowski, Damian Rąg, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski

Teresin: Karol Sapigórski, Krystain Woźnicki, Roland Zakrzewski, Robert Woźniak, Maciej Wójcik

 

Zawodnikiem meczu został Krzysztof Rąg (Volley Sochaczew)

 

SRS Most Wyszogród – UKS Siatkarz Stare Babice 2:3 (25:21, 24:26, 19:25, 28:26, 15:17)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Tomasz Rogoziński, Marek Nowak, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Emil Jasiński, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła, Łukasz Lewandowski

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Karol Rusak, Kamil Rusak, Piotr Łuczak, Mikołaj Gojdź, Michał Grzeszkowski, Krzysztof Ostapski, Przemysław Szmyd

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Volley Team Płock 1:3 (25:16, 23:25, 20:25, 22:25)

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Mateusz Raczyński, Daniel Kopycki, Patryk Gmurczyk, Dominik Chojnacki, Mateusz Koźniewski, Marek Trembiński, Daniel Bigos, Piotr Grabarski

Volley Team Płock: Damian Mielczarek, Przemysław Kowalski, Patryk Jóźwiak, Piotr Domański, Jarosław Sulkowski, Patryk Szulecki, Adam Hejcelman

 

Zawodnikiem meczu został Piotr Domański (Volley Team Płock)

 

Wolne Elektrony – KS Piast Feliksów 3:1 (25:19, 25:23, 22:25, 25:23)

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Szymon Mikołajczyk, Kamil Ziółkowski, Damian Szachowicz, Maciej Kenig, Michał Kiełbasa

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Mateusz Koperski, Artur Rokicki, Adam Wiśniewski, Łukasz Ostrowski, Grzegorz Podenas, Mateusz Ostrowski

 

Zawodnikiem meczu został Damian Szachowicz (Wolne Elektrony)

 

Tabela po IV kolejce

 

Lp

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek

setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

Volley Team Płock

4

9

10:4

2,5

336:307

1,13

2.

UKS Siatkarz Stare Babice

3

8

9:2

4,5

267:224

1,19

3.

Wolne Elektrony

3

8

9:4

2,25

304:273

1,13

4.

Teresin

4

6

7:6

1,17

275:288

0,95

5.

KS Piast Feliksów

4

5

7:9

0,78

344:359

0,96

6.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

3

4

6:6

1,00

266:252

1,05

7.

Volley Sochaczew

4

3

5:10

0,5

327:346

0,95

8.

ZSR CKU Sochaczew

3

3

3:7

0,43

224:247

0,91

9.

SRS Most Wyszogród

4

2

4:12

0,33

325:372

0,87

Zawody sędziował Bogusław Kawiak

A A A
18.11.2018
godz.08:56
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość