przejdź do Sochaczew.pl
234219 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po III kolejce

Wyniki III kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa przy ul. Chopina 101, 3.11.2018 r.

KS Piast Feliksów – Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 0:3 (18:25, 19:25, 16:25)

KS Piast Feliksów: Adrian Kucharewicz, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Adam Wiśniewski, Mateusz Koperski, Grzegorz Podenas

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Kacper Wójtewicz, Daniel Kopycki, Patryk Gmurczyk, Mateusz Mrośkiewicz, Marek Trembiński, Daniel Bigos, Piotr Grabarski, Przemysław Raczyński, Mateusz Raczyński

 

Zawodnikiem meczu został Daniel Kopycki (Volley Team Zjednoczeni Bulkowo)

 

Volley Team Płock – Volley Sochaczew 3:0 (25:21, 25:12, 25:22)

Volley Team Płock: Bartłomiej Jankowski, Mateusz Chmielewski, Przemysław Kowalski, Adam Hejcelman, Damian Mielczarek, Piotr Domański, Patryk Szulecki

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Michał Werłaty, Krzysztof Mamcarz, Maciej Nowicki, Karol Stachurski

 

Zawodnikiem meczu został Piotr Domański (Volley Team Płock)

 

Teresin – SRS Most Wyszogród 3:0 (25:23, 25:23, 25:12)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapiogórski, Piotr Czaplicki, Konrad Kierzkowski,  Dariusz Wawrzyńczak, Roland Zakrzewski.

SRS Most Wyszogród: Jerzy Jędrzejak, Mariusz Pakuła, Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Piotr Idźkowski

 

Zawodnikiem meczu został Karol Sapiogórski (Teresin)

 

UKS Siatkarz Stare Babice – ZSR CKU Sochaczew 3:0 (25:22, 27:25, 25:19)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Artur Sadlakowski, Michał Grzeszkowski, Piotr Łuczak, Paweł Dryński, Michał Góralski

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Maksymilian Supera, Piotr Mydlak, Łukasz Smędowski, Wojciech Socha, Kamil Dorodziński, Patryk Kowalski, Marcin Topolski, Cezary Michalski, Marcin Zwierz

 

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

 

Tabela po III kolejce:

 

Lp.

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek

setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

UKS Siatkarz Stare Babice

2

6

6:0

 

152:113

1,35

2.

Volley Team Płock

3

6

7:3

2,33

245:217

1,13

3.

Teresin

3

6

6:3

2

197:190

1,04

4.

Wolne Elektrony

2

5

6:3

2

207:183

1,13

5.

KS Piast Feliksów

3

5

6:6

1

254:262

0,97

6.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

2

4

5:3

1,67

176:161

1,09

7.

ZSR CKU Sochaczew

3

3

3:7

0,43

224:247

0,91

8.

SRS Most Wyszogród

3

1

2:9

0,22

214:257

0,83

9.

Volley Sochaczew

3

0

2:9

0,22

229:268

0,85

 

Zawody sędziowała Olga Ogieniewska.

A A A
03.11.2018
godz.13:22
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość