przejdź do Sochaczew.pl
223843 odwiedzin
Uczestnicy XXVI Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

Przedstawiamy aktualną listę szkół i ośrodków, które zgłosiły swój udział w XXVI Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków. Prosimy sprawdzić czy Państwa placówka jest na liście i czy zgadza się liczba zgłoszonych zawodników oraz przypisany do Was kraj, który reprezentujecie w ceremonii otwarcia. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

W tej edycji ponownie numery i listy startowe otrzymacie na miejscu w dniu zawodów. W przypadku zmian startowych zgłaszacie się do biura zawodów, gdzie podajecie numer zawodnika, którego chcecie zmienić , jego imię i nazwisko oraz dane zawodnika , który ma go zastąpić.

Informujemy również , że koszulki startowe dla zawodników i dla opiekunów odbieramy przed zawodami w momencie rejestracji. W tychże koszulkach bierzemy udział w ceremonii otwarcia oraz w poszczególnych biegach. W namiocie rejestracji odbieracie Państwo również numery startowe, listy oraz dyplomy dla placówek a także vouchery na posiłek. Otrzymujecie również jogurty, a po skończonym biegu wodę dla zawodników.

Nagrody rzeczowe w tej edycji otrzymuje aż 10 pierwszych zawodników , 6 pierwszych osób otrzymuje dyplomy, 3 pierwsze medale, a zwycięzca dodatkowo puchar. Zdobywcy pierwszych miejsc w danej kategorii otrzymają tradycyjnie rower plus kosmetyki do pielęgnacji sprzętu rowerowego. Wielka niespodzianka czeka zdobywców miejsca drugiego, bowiem oni również otrzymają rowery. Za miejsca trzecie biegacze otrzymają głośniki bluetooth 15V z ładowarką. Miejsce czwarte to również głośniki bluetooth 15V. Za miejsce piąte nagrodzimy zegarkami sportowymi, a miejsca szóste to powerbanki. Od miejsca 7 do 10 będzie można wygrać przenośne głośniki bluetooth.

Przypominamy , że nadal, nawet w dniu zawodów, można zgłosić się do udziału w BIEGU OPEN na 3000 m. Szczegóły na stronie ebmo.pl. 

 

XXVI  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków 

     Szkoły zakwalifikowane do udziału w imprezie 

                                        Typ szkoły:    szkoły podstawowe                                       Liczba  

     Lp   IDSzkoły  Nazwa szkoły                                                           Kraj                   zawodników 

      1        318    Szkoła Podstawowa w Bieniewicach                             Kiribati                        41

      2          12    Szkoła Podstawowa w Boguszycach                            Bułgaria                      30

      3        336    Szkoła podstawowa w Brzozowie Starym                     Mauritius                     34

      4          80    Szkoła Podstawowa w Bulkowie                                  Irak                               6

      5        294    Szkoła Podstawowa w Cielądzu                                   Egipt                           32

      6        113    Szkoła Podstawowa w Feliksowie                                Somalia                      37

      7           4    Szkoła Podstawowa w Gawłowie                                  USA                            42

      8          68    Szkoła Podstawowa w Giżycach                                  RPA                            20

      9        303    Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie                             Seszele                        2

    10          51    Szkoła Podstawowa w Iłowie                                       Słowacja                     18

    11          28    Szkoła Podstawowa w Jaktorowie                                Wietnam                     42

    12          92    Szkoła Podstawowa w Janowie                                    Tunezja                       30

    13        346    Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jedlińsku P               Kanada                       30

    14        114    Szkoła Podstawowa w Kamionie                                  Filipiny                        20

    15          74    Szkoła Podstawowa w Kapturach                                 Turcja                         22

    16        105    Szkoła Podstawowa w Kątach                                     Cypr                           41

    17        295    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi               Liban                            5

    18           3    Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim                    Wielka Brytania           42

    19          30    Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim               Hiszpania                    10

    20        337    Szkoła Podstawowa w Lasocinie                                  Singapur                       9

    21        192    Szkoła Podstawowa w Lutkówce                                  Ekwador                     30

    22        348    ZS Katolickich w Łodzi                                                Sudan                           1

    23        154    Szkoła Podstawowa w Międzyborowie                         Komory                       36

    24        329    OSP MIKOŁAJEW SP                                                 IRLANDIA                     4

    25          93    Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie                           Chiny                          42

    26        132    Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie                             Salwador                     33

    27        146    Szkoła Podstawowa w Orzełku                                     Tanzania                      5

    28          59    Szkoła Podstawowa w Osuchowie                               Czechy                       25

    29          19    Szkoła Podstawowa w Paprotni                                   Finlandia                     42

    30           9    Szkoła Podstawowa w Pukininie                                  Dania                          16

    31          31    Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej           Argentyna                   42

    32        237    Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej           Argentyna                   42

    33          17    Szkoła Podstawowa w Rybnie                                     Belgia                         42

    34        134    Szkoła Podstawowa w Sadownem                               Pakistan                      12

    35        286    Szkoła Podstawowa w Sierzchowach                           Botswana                    37

    36          46    Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie               Nepal                          24

    37        350    Szkoła Podstawowa nr 1 w Sochaczewie                      Lichtenstein                 12

    38        159    Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie                     Polska                        35

    39          57    Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie                     Szwecja                      36

    40        343    Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie                      Holandia                       6

    41        102    Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie                     Macedonia                  43

    42          41    Szkoła Podstawowa w Stoczku                                    Czad                           42

    43          66    Szkoła Podstawowa w Śladowie                                  Japonia                       32

    44        332    Prywatna Szkoła Podstawowa w Warszawie                 Turcja                         19

    45        306    Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie                        Czarnogóra                 42

    46           1    Szkoła Podstawowa w Wyczółkach                              Grecja                         30

    47        139    Szkoła Podstawowa w Wygodzie                                 Tajwan                        37

    48          72    Szkoła Podstawowa w Żukowie                                   Szwajcaria                  39

    49          42    Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie                            Portugalia                   42

                                                http://www.ebmo.pl      e-mail: mosirorka@interia.pl

                         XXVI  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków 

     Szkoły zakwalifikowane do udziału w imprezie 

                                        Typ szkoły:    gimnazja                                                           Liczba  

     Lp   IDSzkoły  Nazwa szkoły                                                           Kraj                   zawodników 

      1        272    Gimnazjum w Kozłowie Szlacheckim                            Hiszpania                      1

      2          15    Gimnazjum w Bielawach                                              Francja                       16

      3        349    Gimnazjum w Bieniewicach                                          Kiribati                          5

      4          10    Gimnazjum w Boguszycach                                         Bułgaria                        8

      5        231    Gimnazjum w Bulkowie                                               Irak                               3

      6        338    Gimnazjum w Cielądzu                                                Meksyk                         2

      7          39    Gimnazjum w Iłowie                                                    Węgry                         10

      8          29    Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jedlińsku G               Kanada                       16

      9        104    Gimnazjum w Kątach                                                  Cypr                           10

    10        158    Gimnazjum w Kozłowie Biskupim                                 Wielka Brytania           15

    11          61    Gimnazjum w Lasocinie                                               Singapur                       8

    12        345    Gimnazjum w Lutkówce                                               Ekwador                       1

    13        155    Gimnazjum w Międzyborowie                                      Komory                       13

    14        328    OSP MIKOŁAJEW                                                      IRLANDIA                     2

    15          94    Gimnazjum w Młodzieszynie                                        Chiny                          15

    16        109    Gimnazjum w Osuchowie                                            Czechy                       15

    17        324    Gimnazjum w Starych Proboszczewicach                     Burkina Faso                 1

    18        341    MLUKS Rawa                                                             Argentyna                     2

    19          16    Gimnazjum w Rybnie                                                  Belgia                         16

    20          86    Gimnazjum w Sadownem                                            Włochy                         8

    21        110    Gimnazjum Nr 1 w Sochaczewie                                  Lichtensztajn               12

    22        103    Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie                                  Macedonia                  16

    23        205    Gimnazjum w Stoczku                                                 Czad                           16

    24        333    Prywatne Gimnazjum w Warszawie                              Turcja                           5

    25        347    Szkoła Podstawowa nr 369 w Warszawie                      Gwatemala                   1

    26        142    Gimnazjum w Wyczółkach                                           Grecja                          2         

    27        140    Gimnazjum w Wymysłowie                                          Uzbekistan                    1

    28        273    Gimnazjum w Żychlinie                                                Izrael                          16

 

 

XXVI  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

     Szkoły zakwalifikowane do udziału w imprezie 

                                        Typ szkoły:    szkoły ponadgimnazjalne                            Liczba  

     Lp   IDSzkoły  Nazwa szkoły                                                           Kraj                   zawodników 

      1        344    LUKS Boguszyce                                                        Bułgaria                        1

      2        339    MLUKS Rawa PG                                                       Argentyna                     5

      3           2    Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie             Australia                       8

      4        160    Zespół Szkół CKP w Sochaczewie                               Nowa Zelandia            12

      5        137    Zespół Szkół im. J.Iwaszk. w Sochaczewie                   Angola                          8

      6        117    Zespół Szkół RCKU w Sochaczewie                             Guatemala                  12

      7        206    Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku       Tchad                           9

      8        141    Zespół Szkół w Teresinie                                             Syria                             5

      9        340    Warsztat Terapii Zajęciowej w Urzeczu                                                            7

    10        335    Liceum Ogólnokształcące w Żychlinie                          Izrael                            4

 

Bieg na 200 m - MEMORIAŁ ROMANA KACZMARKA

 

  1. Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie 6 +2
  2. Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Mocarzewie – TANZANIA 22+8
  3. Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Wspólna Troska" w Skierniewicach
  4. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jurkach 3 OSOBY PLUS 2 OPIEKUNÓW
  5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ŻYRARDÓW 2 plus 2
  6. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Sochaczewie – WŁOCHY -22 osób
  7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy W Żyrardowie  1+1

 

 

 

 

 

 

 

 



A A A
06.06.2018
godz.13:08
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość