przejdź do Sochaczew.pl
246501 odwiedzin
Parking MOSiR-u - kontrola policji wyjeżdżających autokarów

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu sochaczewskiego wyjeżdżających autokarami na zorganizowany wypoczynek, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie przeprowadzają kontrole techniczne autokarów oraz sprawdzają trzeźwość kierowców. Dotychczas obywały się one na parkingu naprzeciwko stadionu.

Wczoraj w sochaczewskiej komendzie podpisano porozumienie dotyczące nowego miejsca kontroli autokarów. Strony porozumienia reprezentowali Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie, insp. Michał Safjański i Dyrektor MOSiR, Pan Mieczysław Głuchowski.

Celem porozumienia jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu sochaczewskiego, wyjeżdżających na zorganizowane formy wypoczynku pojazdami przeznaczonymi do przewozu dużej liczby osób.

Kontrole autokarów będą odbywały się teraz na parkingu przy pływali Orka. Pisemne wnioski organizatorów wyjazdu o sprawdzenie stanu technicznego autokaru prosimy składać w sekretariacie Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie minimum tydzień przed planowanym wyjazdem. Kontrola na parkingu przy pływalni jest możliwa w godz. 06:00 – 21:30.

 

A A A
24.05.2018
godz.16:24
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość