przejdź do Sochaczew.pl
255405 odwiedzin
Biegniemy dla Biało-Czerwonej

Drodzy uczestnicy 26 Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

Tegoroczna edycja naszej imprezy jest wyjątkowa, jak cały rok 2018 - Rok Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tejże okazji organizujemy nie tylko BIEG OPEN na 3000 m pod hasłem „Biegniemy dla Biało-Czerwonej” . Chcemy również uczcić to wydarzenie przy Waszym udziale. Każda szkoła, biorąca udział w ceremonii otwarcia imprezy, reprezentuje dany kraj , niosąc m.in. jego flagę narodową.  Z racji jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości prosimy również o flagi naszej ojczyzny. Niech 15 czerwca na stadionie , placu apelowym na terenie 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej,   znajdzie się jak najwięcej  biało-czerwonych flag, dla uczczenia pamięci tegoż jubileuszu. Zachęcamy do tego także kibiców.    Pamiętajcie wszyscy jednak o godnym poszanowaniu flagi państwowej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ebmo.pl , gdzie powoli pojawiają się pierwsze zgłoszenia do tej edycji Biegów, a także do udziału w Biegu Open. Sukcesywnie pojawiają się również kolejne potwierdzenia objęcia honorowym patronatem przez kolejne osoby i instytucje państwowe (zakładka  Patronaty 2018).

Zachęcamy również do zapoznania się z historią naszej imprezy, która cały czas widnieje na naszej stronie. Przede wszystkim jednak zapraszamy do udziału w 26 Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków.

A A A
16.04.2018
godz.09:22
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość