przejdź do Sochaczew.pl
255406 odwiedzin
Dzień Ziemi z MOSiRem

Zapraszamy serdecznie na obchody Dnia Ziemi z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. W niedzielę 22 kwietnia od godz. 15.00 rozpoczniemy wspólną zabawę w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Zaczniemy od mini konkursu plastycznego, który trwać będzie przez całą imprezę. W ocenie prac konkursowych pomogą nam przedstawiciele portalu Sochaczew24info.
Podczas wydarzenia będzie można pomalować buźkę, nie zabraknie też na pewno gier i konkursów dla dzieci, wyścigów, przeciągania liny. W przeprowadzeniu tych wszystkich atrakcji pomogą nam wolontariusze z Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew.

Tradycyjnie prosimy o przebrania wykonane ze zużytych materiałów oraz zachęcamy by każde dziecko podczas naszej zabawy powiedziało nam jakiś króciutki wierszyk lub zaśpiewało piosenkę o zwierzątkach, kwiatkach, przyrodzie czy szeroko rozumianym środowisku. Każdy mały artysta otrzyma od nas nagrodę.

Upominki dla wszystkich dzieci przygotowuje Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Sochaczewie. Pragnienie ugaszą nam soki z Tęczowego ogrodu, a o poczęstunek zadba Cukiernia Sowa i Pizzeria Atmosfera.

Na zakończenie imprezy posadzimy przed halą sportową drzewka, którym wspólnie nadamy imiona.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny do spędzenia niedzielnego popołudnia 22 kwietnia z nami. Zapowiada się moc atrakcji.

A A A
20.04.2018
godz.21:58
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość