przejdź do Sochaczew.pl
255408 odwiedzin
Zapraszamy na 26 Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Szanowni Państwo !

Już po raz 26 mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w naszej imprezie. Tegoroczna edycja biegów odbędzie się po raz pierwszy w piątek -15 czerwca 2018 r. na terenie III Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Bielicach (5 km od Sochaczewa w kierunku Żyrardowa).

Na naszej stronie internetowej www.ebmo.pl oraz Facebooku sukcesywnie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące tej imprezy. Prosimy o zapoznanie się z programem i regulaminem imprezy oraz o pobranie ich wraz z kartą zgłoszeniową.

Zgodnie z regulaminem każdy zawodnik startuje we własnej koszulce np. z Biegów poprzednich, koszulce klubowej, szkolnej itp. Natomiast po ukończeniu biegu otrzyma pamiątkową koszulkę z XXVI Biegów. Opiekunowie grup odbierają koszulki dla siebie oraz vouchery na gorące posiłki i napoje chłodzące i jogurty przy zgłaszaniu ekip. Nagrody , dyplomy i medale otrzymuje 6 pierwszych zawodników w każdym biegu, a zwycięzca dodatkowo puchar.

W tym roku planujemy przyjąć zgłoszenia 2 500 zawodników ze szkół podstawowych, dawnych gimnazjów, szkół  ponadpodstawowych oraz osób specjalnej troski.

 Zmienia się dotychczasowa punktacja zespołowa szkół. W tegorocznej edycji trzy najlepsze szkoły w poszczególnych rocznikach w punktacji zespołowej (łącznej dziewcząt i chłopców) otrzymają puchary. Puchary otrzymają również wszystkie ekipy osób specjalnej troski.

Mile widziane będą wszelkie ciekawe pomysły artystyczne, podkreślające charakter reprezentowanego kraju. Szkoły, które wg organizatorów najpełniej zrealizują wyżej wymienione zadania i najefektowniej zaprezentują się na ceremonii otwarcia zostaną uhonorowane pucharami. W tym roku przyznamy aż 6 pucharów za prezentację. Prosimy jednakże , by czas prezentacji danej szkoły podczas ceremonii otwarcia, nie przekraczał 20 sekund.

Otwarcie zawodów będzie miało charakter olimpijski. Punktualnie o godz. 9.15 po ustawieniu się na placu apelowym poszczególnych reprezentacji zgodnie z numerami porządkowymi nastąpi przemarsz bieżnią stadionu i ustawienie się na murawie. Na czele każdej reprezentacji powinna być niesiona tabliczka z nazwą szkoły i reprezentowanego kraju oraz Jego flaga narodowa.

Prosimy, aby zgłoszenie szkoły nastąpiło jak najszybciej, co ułatwi Państwu prawidłowe przygotowanie się do w/w imprezy. Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy niezbędne informacje, a numery startowe otrzymacie Państwo w dniu zawodów.

W tym roku, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, organizujemy podczas naszej imprezy BIEG OPEN na dystansie 3 000 m. Szczegóły na stronie www.ebmo.pl.

Zgłoszenia do udziału w tej edycji EBMO przyjmujemy drogą mailową na nowy adres: mosir@mosir.sochaczew.pl oraz listownie : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji , ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew do 10 maja 2017r.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia i jednocześnie gorąco dziękujemy za udział we wszystkich edycjach naszych zawodów.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Mieczysław Głuchowski

Dyrektor Biegów

 

formularz_zgloszenia.xls.xls

A A A
22.03.2018
godz.15:43
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość