przejdź do Sochaczew.pl
251456 odwiedzin
Parada cyrkowców

Kolorowa parada cyrkowców przemierzała parkiet hali sportowej przy ul. w sobotnie popołudnie. Chodziliśmy po linie, skakaliśmy prze płonące obręcze, udawaliśmy słonie, konie, małpki, lwy. Byliśmy akrobatami, tancerkami i atletami o ogromnej sile. Co niektórzy nawet pokusili się o występy magiczne i „przecinali” przeuroczą tancerkę na linie – balonową Halinkę  😉. Były tańce, hulanki , swawole, malowanie buziek i balony, a także rodzinna wyprawa do cyrku. Choć klaun prowadzący był nieco niedysponowany , to mamy nadzieję, że wszyscy choć  przez moment dobrze się bawili.  Wręczyliśmy nagrody i dyplomy dla fantastycznych uczestników warsztatów feryjnych.

Każdy , nawet dorosły uczestnik zabawy dostał mały upominek od firmy GODAN.  Była pizza od pizzerii Atmosfera oraz pyszne jabłka i soki od Tęczowego Ogrodu.  

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim obecnym i jeszcze raz dziękuję wspaniałym uczestnikom naszych dwutygodniowych warsztatów. Będziemy tęsknić niezmiernie 😉

Dziękuję wolontariuszom z Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew za pomoc w przeprowadzeniu imprezy, Pani Ani Krawczyk za pomoc przy malowaniu dzieci, a wszystkim kochanym warsztatowym mamom i babci 😉 za wsparcie.

A A A
28.01.2018
godz.14:10
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość