przejdź do Sochaczew.pl
251456 odwiedzin
Indiańskie tańce w hali sportowej

Dziś halę sportową przy ul. Kusocińskiego 2 opanowali Indianie z plemienia Odważnych Podróżników.

Przygotowaliśmy  barwne indiańskie pióropusze z piórkami, makaronowymi koralikami i tasiemkami. Każdy mógł zrobić łapacz snów i indiański totem, który stanął w hali na honorowym miejscu, obok wigwamów i bizona, którego również próbowaliśmy upolować 😉

Zrobiliśmy fletnie i kije deszczowe i odtańczyliśmy indiański taniec deszczu wokół ogniska. Puszczaliśmy również sygnały dymne do afrykańskiego plemienia UGU BUGU, które odwiedzi nas jutro.

Mieliśmy również  gości w naszej indiańskiej wiosce – najpierw odwiedził nas dzielny OLD MACIEJ SHATTERHAND FRANKOWSKI  z ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ oraz dwie sympatyczne SQUAW Z KRAINY WIELKICH KRAMNIC MIEJSKICH – p. Agata i p. Halina.

Serdecznie dziękuję za dzisiejsze warsztaty, choć w mniejszym składzie, ale bardzo owocne. I zapraszam na jutro, gdzie królować będzie na zajęciach „Afryka dzika, dawno odkryta” . Od godziny 9.30 będziemy projektować afrykańską biżuterię, robić afrykańskie maski oraz bębny czyli afrykańskie djembe. Zapolujemy również na lwy , słonie i nosorożce.  

Wstęp tradycyjnie wolny!

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z dzisiejszych zajęć !

https://youtu.be/SzKJfT9XhiE

A A A
23.01.2018
godz.15:43
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość