166725 odwiedzin
 
 
Księżniczka i superbohater – festyn w hali sportowej

W środowe popołudnie spotkaliśmy się w sympatycznym gronie na festynie dla dzieci  w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Tym razem , prócz tradycyjnych już atrakcji, jak malowanie buziek, zabawy z chustą czy zamykanie w bańkach mydlanych , dzieci miały okazję wziąć udział w balonowym przedstawieniu oraz nagraniu słuchowiska. Zaplataliśmy również wianki z polnych kwiatów, choć w zasadzie zrobiły to mamy naszych uczestników😉ale wianki wyszły cudne.

Efekty naszej zabawy możecie obejrzeć na zdjęciach p. Malwiny Włodarczyk, której bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.

Zapraszamy również do posłuchania naszego słuchowiska o Księżniczce i Superbohaterze. Z góry przepraszam za walory literackie 😊 naszej opowieści oraz efekty dźwiękowe - narrator trochę wczuł się w rolę i za bardzo krzyczy, ale reszta daje radę😉

W słuchowisku wystąpiły dzieci, biorące udział w festynie oraz, jak zwykle niezawodni wolontariusze z Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew, którym również należą się ogromne podziękowania za wsparcie podczas naszej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę a na kolejny festyn z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszamy już w piątek 11 sierpnia od godz. 16.30 na placu zabaw w Karwowie.

 

Słuchowisko "Księżniczka i Superbohater"


A A A
10-08-2017
godz.03:03
 
 
kategorie wiadomości
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie