przejdź do Sochaczew.pl
218569 odwiedzin
Coś dla oka i dla ucha - festyn w hali sportowej

Zapraszamy na kolejny wakacyjny Festyn dla Dzieci z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Tym razem spotykamy się w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Festyn odbędzie się wyjątkowo w środę 9 sierpnia . Zapraszamy jednak  od godz. 16.30, więc mamy nadzieję, że rodzice zdążą wrócić z pracy, by pojawić się z Wami na naszej imprezie.

A w programie tym razem same nowości. Ci , którzy byli już na naszych festynach w hali sportowej znają już atrakcje , jakie im towarzyszą, a więc zabawy z chustą, malowanie buziek, zamykanie w bańkach, czy balonowe cudaki.

Tych atrakcji na pewno też nie zabraknie, ale poza tym chcemy Wam zaproponować udział w balonowym przedstawieniu, w którym to dzieci będą aktorami, a z balonów stworzymy coś w rodzaju kostiumów i scenografii.  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami chcielibyśmy również przygotować na podstawie tego przedstawienia coś na wzór słuchowiska, którego będziecie realizatorami. Będzie więc coś dla oka i dla i ucha.

Zapraszamy wszystkich chętnych, w każdym wieku od lat 2 do 102 . Tych poniżej i powyżej także😉

A dodatkowo, jeśli ktoś ma ochotę zapraszamy do wyplatania wianków na naszej imprezie. Postaramy się zorganizować , jak najwięcej kwiatów na wianki, ale zachęcamy również do przyniesienia własnych.

Z niecierpliwością czekamy na Was!

A A A
03.08.2017
godz.22:00
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość