przejdź do Sochaczew.pl
179858 odwiedzin
Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej po III Turniejach

W trzecim Turnieju z cyklu Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej zwyciężyli Łukasz Lewandowski i Kamil Graczyk. Na IV Turniej zapraszamy w najbliższą środę, 12.07. od godz. 16.30.

Wyniki:

Paweł Sarna/Robert Amróz – Joanna Kobus/Łukasz Kosiorek 2:0 (21:8, 21:15)

Łukasz Lewandowski/Kamil Graczyk – Patryk Kwasek/Damian Górski 2:0 (21:15, 21:11)

Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas – Paweł Sarna/Robert Amróz 2:1 (16:21, 21:10, 15:13)

Łukasz Lewandowski/Kamil Graczyk – Dawid Pawlak/Jakub Zagórowicz 0:2 (16:21, 11:21)

Łukasz Lewandowski/Kamil Graczyk - Joanna Kobus/Łukasz Kosiorek 2:0 (21:8, 21:18)

Patryk Kwasek/Damian Górski - Paweł Sarna/Robert Amróz 0:2 (9:21, 15:21)

Półfinały: Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas - Łukasz Lewandowski/Kamil Graczyk 1:2 (21:16, 19:21, 4:15)

 Dawid Pawlak/Jakub Zagórowicz - Paweł Sarna/Robert Amróz 2:0 (21:18, 21:15)

O III miejsce: Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas - Paweł Sarna/Robert Amróz 0:2 (16:21, 14:21)

Finał: Łukasz Lewandowski/Kamil Graczyk - Dawid Pawlak/Jakub Zagórowicz 2:0 (21:18, 21:15)

 

Kolejność turnieju:

1. Łukasz Lewandowski/Kamil Graczyk 60 pkt.

2. Dawid Pawlak/Jakub Zagórowicz 48

3. Paweł Sarna/Robert Amróz 36

4. Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas 30

5. Joanna Kobus/Łukasz Kosiorek 24

6. Patryk Kwasek/Damian Górski 18

 

Klasyfikacja po III turniejach:

  1. Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas 144 pkt.
  2. Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski/Kamil Graczyk 130
  3. Piotr Adamski/Paweł Sarna/Robert Amróz 90
  4. Michał Kędzior/Jakub Sobolewski 90
  5. Joanna Kobus/Łukasz Kosiorek 59
  6. Łukasz Szypryt/Amadeusz Kopeć 56
  7. Dawid Pawlak/Jakub Zagórowicz 48
  8. Adam Nowakowski/Bartosz Walendzik 45
  9. Konrad Malinowski/Damian Sieczkowski 36
  10. Jan Poński/Marcin Koza 28
  11. Marcin Kosiński/Paweł Andrzejak 27
  12. Paweł Tomala/Patryk Bliźniewski 21
  13. Bartłomiej Klingbeil/ Maciej Sadkowski 18
  14. Patryk Kwasek/Damian Górski 18
  15. Marcin Jakubiak/Paweł Hełmiński 14
  16. Bartłomiej Zdrojewski/Kamil Lange 9
A A A
08.07.2017
godz.13:08
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość