przejdź do Sochaczew.pl
211188 odwiedzin
Idziemy do zoo - Letnia Olimpiada Przedszkolaków pod patronatem Burmistrza Sochaczewa

Pobijamy rekord😉  Aż 14 przedszkoli zgłosiło się do LETNIEJ OLIMPIADY PRZEDSZKOLAKÓW pod patronatem i o puchar Burmistrza Sochaczewa, która odbędzie się na stadionie MOSiR przy ul. Warszawskiej 80 w środę 14 czerwca 2017r.(w przypadku złej pogody w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2)

Jest nam niezmiernie miło, że chcecie już od 4 lat i to dwa razy w roku, brać udział w letniej i zimowej edycji naszej imprezy. Cieszymy się , że dołączają do nas nowe przedszkola , nie tylko z terenu Miasta, ale i Gminy Sochaczew. W tegorocznej edycji Letniej Olimpiady wezmą udział przedszkola:

 1. Miejskie Przedszkole nr 1 w Sochaczewie
 2. Miejskie Przedszkole nr 3 im. Jana Brzechwy w Sochaczewie
 3. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie
 4. Miejskie Przedszkole nr 6 im. J. Tuwima w Sochaczewie
 5. Miejskie Przedszkole nr 7 im. M. Montessori w Sochaczewie
 6. Oddział Przedszkolny w Zespole Szkół w Wyczółkach
 7. Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” w Rozlazłowie
 8. Niepubliczne Przedszkole „Koralik” w Sochaczewie
 9. Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Sochaczewie
 10. Niepubliczne Przedszkole „Świat Malucha”
 11. Niepubliczne Przedszkole „Małe Zuchy”
 12. Niepubliczne Przedszkole „Promyk”
 13. Niepubliczne Przedszkole „Wesołe Tuptusie”
 14. Niepubliczne „Tęczowe Przedszkole”

Letnia Olimpiada odbywać się będzie pod hasłem „ Idziemy do zoo” , a konkurencje będą tematycznie związane z hasłem imprezy. Dzieci zmierzą się z takimi zadaniami jak: Małpi gaj, Hipcio jest głodny, Jestem sobie żabka mała, Pełznie wąż w trawie,  Gąski, gąski do domu.  Uczestników odwiedzi również gość specjalny, a może nawet kilku gości. Patronat nad imprezą objął Burmistrza Miasta Sochaczew, który ufundował również puchary dla wszystkich ekip , biorących udział w imprezie.   Ogromnego wsparcia udzielają nam różne firmy i instytucje, które sponsorują nagrody dla dzieci. Poszczególne konkurencje mają również swoich patronów, którzy ufundowali upominki dla zwycięzców danej konkurencji. Wspierają nas, obok Burmistrza Piotra Osieckiego, Starosta Sochaczewski Jolanta Gonta, Wójt Gminy Sochaczew Mirosław Orliński, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych Agata Kalińska, Firma BAST Michał Gołębiowski, sponsor główny Zimowej Olimpiady Przedszkolaków, Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie Michał Safjański, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie Piotr Piątkowski, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Sochaczewie Piotr Szenk, Dyrektor Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie Radosław Konieczny, Dyrektor Sochaczewskiego Centrum Kultury w Sochaczewie Artur Komorowski, Radio Sochaczew i Paweł i Iwona Skumiał, Express Sochaczewski Jerzy Szostak, Ziemia Sochaczewska Robert Małolepszy, Mateusz Sikorski i Piłkarskie Orły, Sochaczewskie Centrum Sztuk Walki, Dyrektor Zespołu Szkół w Kozłowie Biskupim Małgorzata Miłkowska i Ula Mergner z wolontariuszami, Klub Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew, Paulina Sieczkarek i Zagroda w Zakrzewie, Przemysław Wasilewski i Tęczowy Ogród, Jerzy Kaczor i Firma Aljeka, Sala zabaw Happy Park. Imprezę poprowadzi Marcin Odolczyk.

Serdecznie zapraszamy w środę na stadion MOSiR przy ul. Warszawskiej 80, by kibicować najmłodszym sportowcom i oklaskiwać ich zmagania. Wszyscy trzymamy kciuki za pogodę 😉i udaną imprezę.

A A A
12.06.2017
godz.12:57
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość