przejdź do Sochaczew.pl
211188 odwiedzin
Dzień Ziemi z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Zapraszamy serdecznie na obchody Dnia Ziemi z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. W sobotę 22 kwietnia od godz. 15.00 rozpoczniemy wspólną zabawę w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Zaczniemy od mini konkursu plastycznego, który trwać będzie przez całą imprezę. W ocenie prac konkursowych pomogą nam przedstawiciele portalu Sochaczew24info oraz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, który przygotowuje na naszą imprezę stoisko z różnymi ciekawostkami i informacjami.

Wspólnie zrobimy ekologiczne zabawki oraz pokaz mody. Będzie również malowanie buziek i nie zabraknie na pewno gier i konkursów dla dzieci, wyścigów, przeciągania liny, zamykania w bańce mydlanej oraz jeśli pozwoli pogoda wielkich baniek mydlanych na zewnątrz. W przeprowadzeniu tych wszystkich atrakcji pomogą nam wolontariusze z Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew.

Z racji tego, że na nasze dotychczasowe spotkania tak pięknie przebieraliście się w różne stroje, to i tym razem prosimy o przebrania, może jakieś specjalne wiosenne, tematycznie związane ze świętem Ziemi. Niech to będą np. stroje z tematyki : „zielono mi…”i „co w trawie piszczy…”. Będzie nam niezmiernie miło gościć wszelkie: kwiatuszki, żabki, bociany, żuczki, pszczółki, biedronki i inne „bzyczki”. Na rodziców , którzy przebiorą się wraz z dziećmi czeka nagroda niespodzianka.

Zachęcamy również, by każde dziecko podczas naszej zabawy powiedziało nam jakiś króciutki wierszyk lub zaśpiewało piosenkę o zwierzątkach, kwiatkach, przyrodzie czy szeroko rozumianym środowisku. Każdy mały artysta otrzyma od nas nagrodę - balonowego cudaka w kształcie zwierzątka. Będą koty, ważki, ośmiornice, ryby, konie, krokodyle, a nawet dinozaury. Super nagrody dla wszystkich dzieci przygotowuje Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Sochaczewie. A Tęczowy Ogród zapewnia nam pyszne jabłka i soki. O słodki poczęstunek zadba Cukiernia Sowa. Na zakończenie imprezy posadzimy przed halą sportową drzewka lub krzewy, którym dzieci będą mogły nadać imiona. W zeszłym roku przed halą wyrósł klon Maniek, ciekawe, jakie imiona będą królowały w tym roku.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny do spędzenia sobotniego popołudnia 22 kwietnia z nami. Zapowiada się moc atrakcji.

A A A
19.04.2017
godz.21:46
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość