przejdź do Sochaczew.pl
206568 odwiedzin
Marcowe imprezy w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2
 W marcu w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 czekają nas kolejne sportowe i rekreacyjne atrakcje.
 
W sobotę 4 marca odbędzie się Otwarty Turniej Karate Szkoły Walk Kuma-De o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew.
 
W niedzielę 12 marca zapraszamy na VI Puchar Żołnierzy Wyklętych Mieszanych Stylów Walk, organizowany przez Dragon Fight Club.
 
W sobotę 18 marca odbędzie się również turniej Ekstraklasy Kobiet w Tenisie Stołowym. A 26 marca od godz. 9.00 zapraszamy na turniej Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym.
 
Nie zabraknie również rozgrywek koszykówki – UKS MOSiR BASKET SOCHACZEW rozegra  2 mecze w środowe wieczory 22 i 29 marca. A tradycyjnie już w Dzień Wagarowicza 21 marca odbędą się Mistrzostwa Sochaczewa Szkół Ponadgimnazjalnych w Trio Basket, organizowane przez ZSCKP w Sochaczewie . Zamiast wagarować, przyjdź pokibicować - to hasło tego turnieju.
 
Z kolei w sobotę 25 marca odbędzie się „Dzwoneczkowe przyjęcie z okazji Dnia Kobiet”. Co prawda nie 8 marca, ale ze względu na inne imprezy, dopiero w ostatni weekend miesiąca zapraszamy od godz. 15.00 do wspólnej zabawy i te małe i te duże panie. Zapraszamy również panów, dla nich też znajdą się atrakcje.
 
Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w naszych imprezach i zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.mosir.sochaczew.pl i funpage`a https://www.facebook.com/mosirsochaczew/ .
 
A A A
01.03.2017
godz.10:35
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość